سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری

جستجوی پیشرفته

کیهان نورد مهام ایرانیان

کیهان نورد مهام ایرانیان یک شرکت با سابقه در تولید انواع میلگرد است. این شرکت با تولید محصولات متنوع و با کیفیت توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. در ادامه با ما باشید تا بیشتر درباره این شرکت خوش‌نام و روش تولید میلگرد بدانیم. 

 

تاریخچه 

 

کارخانه کیهان نورد مهام ایرانیان در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ ثبت شد. سرمایه اولیه این شرکت یک میلیون تومان، منقسم به سهم‌های ۱۰۰ هزار تومانی بود. اعضای هیئت‌مدیره این شرکت هم آقایان حسین جهانگیری به سمت رئیس هیئت‌مدیره، علی جهانگیری به سمت مدیرعامل و آقای احمد جهانگیری به سمت نایب رئیس هیئت‌مدیره هستند. موسسان ۳۵۰ هزار تومان از مبلغ سهام را نزد یکی از شعب بانک ملت پرداخت کرده و مابقی آن در تعهدشان باقی ماند. 

به استناد صورت‌جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ سرمایه اولیه این کارخانه تغییر کرد. سهام‌داران این شرکت مابقی سرمایه تعهدی شرکت را به بانک پرداخت کرده و سرمایه اولیه را افزایش دادند. سرمایه این شرکت از یک میلیون تومان به ۵ میلیارد تومان منقسم به ۵۰۰ هزار سهم ۱۰ هزار تومانی افزایش یافت. مبلغ افزایش سرمایه هم از محل مطالبات حال شده سهامداران تامین و پرداخت شد.

به استناد صورت‌جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ تصمیمات جدیدی گرفته شد. سرمایه این شرکت از ۵ میلیارد تومان به ۱۰ میلیارد تومان منقسم به یک میلیون سهم ۱۰ هزار تومانی افزایش یافت. مبلغ افزایش سرمایه از محل تبدیل مطالبات حال شده سهامداران تامین و پرداخت شده است. همچنین این تغییرات سرمایه اولیه در اساسنامه شرکت هم ثبت و ضبط شد. 

این کارخانه در استان قزوین، شهرستان تاکستان و در شهرک صنعتی شهر خرمدشت واقع شده است. 

 

خدمات کارخانه کیهان نورد مهام ایرانیان 


کارخانه کیهان نورد مهام ایرانیان ظرفیت تولید ۱۲ هزار تن محصول در ماه را دارد. محصولات این کارخانه میلگرد ساده و آجدار هستند. این کارخانه انواع میلگرد‌های ساده از سایز ۸ تا ۳۲ را در گرید Al و میلگردهای آجدار از سایز ۸ تا ۳۲ را در گریدهای All, Alll,Allll‌ تولید می‌کند. همچنین این کارخانه دارای بالاترین نشان ملی استاندارد ایران در زمینه کیفیت تولید محصول است. 

پرسنل این مجموعه در سه شیفت کاری (دو شیفت تولید محصول و یک  شیفت نگهداری و تعمیرات خط تولید) به‌طور شبانه‌روزی کار می‌کنند. همینطور واحد کنترل و تضمین کیفیت محصول، برای بالا بردن کیفیت و رضایت مشتری، تمام تلاش خود را می‌کنند. پروسه ورود مواد اولیه به کارخانه تا زمان تولید محصول نهایی و بسته‌بندی، به‌دقت بررسی و نظارت می‌شود. 

از اهداف اصلی دیگر این شرکت رعایت مسائل ایمنی فردی و محیطی، اجرای سیستم مدیریت یکپارچه ISO و اتوماسیون تولید و فروش بوده که هم‌اکنون در حال اجرا و تکمیل است.

 

خط مشی

 

خط مشی شرکت کیهان نورد مهام ایرانیان همواره بر این‌ بوده‌ که محصولاتی با بالاترین کیفیت را تولید و عرضه کند. در این شرکت پشتیبانی حرفه‌ای و مهندسی دقیق، فرآیند تولید میلگرد را زیر نظر دارد. همین نظارت سخت‌گیرانه باعث می‌شود که محصول تولیدی از نظر کیفیت، حرف اول را بزند. تمام این ویژگی‌ها، نکاتی هستند که این شرکت برای جلب رضایت مشتری سرلوحه کار خود قرار داده است. 

گفتیم که محصول اصلی کارخانه کیهان نورد مهام ایرانیان تولید میلگرد است. خوب است که در این متن اشاره‌ای به تاریخچه میلگرد و روش تولید آن داشته باشیم. در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه‌ای از تاریخچه میلگرد و روش تولید آن بدانیم. 

 

مشاهده لیست تولیدکنندگان و کارخانجات آهن 

 

تاریخچه میلگرد 


انسان‌ها فهمیده بودند که بتن می‌تواند سازه‌هایشان را مقاوم‌تر کند. اما بتن به تنهایی برای استحکام سازه کافی نبود. به همین دلیل تصمیم گرفتند در بتن میله‌هایی به‌کار ببرند که آن را تقویت کند. استفاده از میله در بتن برای اولین بار در قرن ۱۵ ابداع شد. مثلاً در قلعه وینسنس (Vincennes) از ۲ هزار و ۵۰۰ متر میله استفاده شده است. در نیمه اول قرن ۱۸ هم از میلگرد در پیکربندی برج کج نویانسک (Nevyansk ) روسیه استفاده شد. دستور این کار را صنعتگر معروف آکینیفی دمیدف (Akinfiy Demidov ) داده بود. 

ترکیب بتن و میلگرد آنقدر کاربردی بود که در ساخت بسیاری از سازه‌های کوچک و بزرگ از آن استفاده می‌شد. مهندسان فهمیده بودند که استفاده از میلگرد، سازه را در برابر تنش‌های کشسانی مستحکم می‌سازد. در دنیای امروز از این روش در بسیاری از سازه‌ها مانند پل، سد، تونل، کانال‌ها، مخازن و غیره استفاده می‌شود. دلایل استفاده از میلگرد در بتن به‌طور تیتروار عبارتند از:

 

  • ضریب انبساط حرارتی بتن و میلگرد 
  • اتصال بتن و میلگرد 
  • حفاظت میلگردهای فولادی توسط بتن 
  • مقاومت در برابر آتش‌سوزی 

 

 

مشاهده محصولات برتر:


•    میلگرد کیهان سایز 16
•    میلگرد کیهان سایز 18
•    میلگرد کیهان سایز 20
•    میلگرد کیهان سایز 22

 

 

روش تولید میلگرد

 

در کشورهای مختلف جهان براساس شرایط اقلیمی‌شان، استانداردهای مختلفی برای تولید میلگرد وجود دارد. مثلاً در کشور زلزله‌خیزی مانند ژاپن، استاندارد ملی میلگرد آن‌ها JIS‌ است. در کشور ما استاندارد ملی میلگرد از چند استاندارد مرجع ( اروپایی EN , DIN, و ژاپن JIS و آمریکاASTM و ISO ) وام گرفته است. به‌طور کلی از چهار روش زیر برای تولید میلگرد در ایران استفاده می‌شود:

 

  1. تولید میلگرد به روش نورد گرم 
  2. تولید میلگرد به روش نورد سرد 
  3. تولید میلگرد به روش ترمکس 
  4. تولید میلگرد به روش آلیاژسازی 


در ایران تمام کارخانه‌های ساخت میلگرد باید از استاندارد ASTM ( انجمن آمریکایی برای تست و مواد ) پیروی کنند. همینطور برای تعیین کاربرد میلگرد، درجه میلگرد هم باید مشخص شود. متریک میلگرد با یک کد خاص مشخص می‌شود که نشان‌دهنده میزان استحکام آن است. خصوصیات میلگرد را هم با استفاده از حرف یا نماد ساده مشخص می‌کنند. همینطور با علامت‌های اختصاری مشخصات محل تولید، اندازه میلگرد و نوع فولاد آن تعیین می‌شود. 


جمع‌بندی 


در این مطلب از آهن ۱۲۳ تاریخچه‌ای از شکل‌گیری کارخانه کیهان نورد مهام ایرانیان را تعریف کر‌دیم. همچنین درباره خدمات و خط مشی این کارخانه اطلاعاتی به شما دادیم. از آنجایی که محصول اصلی این کارخانه تولید میلگرد بود، خلاصه‌ای از تاریخچه میلگرد و روش تولید آن را با شما به اشتراک گذاشتیم. باشد که با شناخت بیشتر کارخانه‌های فولاد بتوانید انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید. 

 

جهت اطلاع از قیمت تمام محصولات کیهان نورد مهام ایرانیان مثل قیمت میلگرد کیهان و خرید آن در سراسر کشور می‌توانید از سایت آهن ۱۲۳ دیدن کنید یا با شماره پشتیبانی ۶۰۶۰۲۲۳۳ تماس بگیرید. همه قیمت‌ها باتوجه‌ به جدول وزن محصولات کیهان نورد مهام ایرانیان و عوامل تأثیرگذار روی قیمت نهایی در سایت شرکت ماهان حدید ساعی به‌صورت لحظه‌ای و دقیق به‌روز می‌شود. همین حالا محصول موردنظر خود را در این سایت بررسی و انتخاب کنید و بعد پرداخت و نهایی کردن خرید، مرسوله را در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با همان اطلاعات و محصولی که در سایت مشاهده کرده‌اید، تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
میلگرد آجدار کیهان

میلگرد آجدار کیهان

بروز رسانی 1400/07/17
نام سایز آنالیز طول شاخه واحد محل بارگیری قیمت نمودار خرید
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران سایز : 25
قیمت : تماس بگیرید
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران سایز : 22
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 20 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 8 آنالیز : A2 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 16 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : تماس بگیرید

کارخانه

سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری