سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری

جستجوی پیشرفته

فولاد راد همدان

شرکت فولاد راد همدان (با نام تجاری Steel Rad Hamadan SRH) یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان میلگرد در کشور است. این شرکت با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته و استانداردهای بالا، توانسته محصولات باکیفیتی را تولید و عرضه کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات این کارخانه، توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره کارخانه فولاد راد همدان، محصولات و روش تولید آن بدانیم. 

 

تاریخچه 

 

شرکت فولاد راد در سال ۱۳۹۰ در شهرک صنعتی ویان همدان تأسیس شد. زیربنای این کارخانه زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع بود. این کارخانه ۶ سال بعد و در سال ‍۱۳۹۶ به بهره‌برداری رسید. این کارخانه مختص تولید میلگرد است و سالانه بیش از ۵۰۰ هزار تن مقاطع فولادی تولید می‌کند. همچنین در این مجتمع حدود ۲ هزار و ۳۰۰ نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم کار می‌کنند. 

 

کارخانه میلگرد فولاد راد همدان 

 

هدف اصلی این مجموعه تولید میلگرد است. این شرکت با تکنولوژی پیشرفته، در تلاش است محصولی تولید کند که مطابق با استانداردهای ملی و اروپایی باشد. این مجموعه برای تولید محصولات خود از ماشین‌آلات و تجهیزات شرکت‌های آلمانی و ایتالیایی استفاده می‌کند. همین امر باعث تولید محصولاتی باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی شده است. در ادامه بیشتر درباره استانداردهای کارخانه میلگرد فولاد راد همدان توضیح می‌دهیم.  

 

استانداردهای محصولات کارخانه میلگرد فولاد راد همدان 

 

این کارخانه دارای استاندارد جهانی DIN‌ است. DIN یک استاندارد جهانی مربوط به یک شرکت آلمانی است که ۳۰ هزار استاندارد را شامل می‌شود. این استاندارد در تمام دنیا معتبر بوده و جوابگوی تمام جوانب محصول تولیدی است. علاوه بر این، کارخانه فولاد راد نشان استاندارد ملی ایران۳۱۳۲ SNSO و استاندارد اروپا BS ۴۴۴۹ را هم دارد. 

هدف از استاندارد ملی۳۱۳۲ SNSO تعیین ویژگی‌ها و روش آزمایش میلگردهای فولادی گرم نوردیده ساده و آجدار برای تسلیح بتن است. و استاندارد ۴۴۴۹ BS  که خود تقویت‌کننده استاندارد ۱۰۰۸۰  BS EN است. این استاندارد در سه زمینه استحکام عملکرد، خواص کششی و انعطاف‌پذیری محصول را کنترل می‌کند. 

 

محصولات فولاد راد همدان 

 

همانطور که گفتیم فولاد راد همدان در زمینه تولید میلگرد فعالیت دارد. این شرکت انواع میلگرد را تولید و عرضه می‌کند. با توجه به داشتن تجهیزات به‌روز، این مجتمع توانایی تولید انواع میلگرد در سایز و اندازه‌های مختلف را دارد. بدیهی است که می‌تواند محصولاتی بنا به سفارش و نیاز مشتری تولید کند. در ادامه به بررسی ویژگی برخی از تولیدات این مجتمع می‌پردازیم. 

 

مشاهده لیست تولیدکنندگان و کارخانجات آهن 

 

  • میلگرد A1

این میلگرد دارای مقاومت تسلیم ۲ هزار و ۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت کششی ۳ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع بوده و از نوع صاف است. این میلگرد چون تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۲۵ درصدی دارد، از نوع میلگرد نرم شناخته می‌شود. همینطور به‌دلیل صاف و بدون آج بودن آن، مناسب کارهای آهنگری و جوشکاری است. 

 

  • میلگرد A2

این میلگرد دارای مقاومت تسلیم ۳ هزار کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت کششی ۵ هزار کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع بوده و از نوع آجدار است. چون این میلگرد تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۸ درصدی دارد، برای ساختما‌ن‌سازی مناسب شناخته می‌شود. طول هر شاخه این میلگرد ۱۲ متر بوده و مارپیچ شکل است. این میلگرد برای سازه‌هایی که تغییر شکل دارند مناسب نیست و نمی‌توان روی آن عملیات جوشکاری انجام داد.

 

  • میلگرد A3

این میلگرد دارای مقاومت ۴ هزار کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت کششی ۶ هزار کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع بوده و از نوع آجدار است. همینطور این میلگرد با تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۴ درصدی، مناسب ساختمان‌سازی است. طول هر شاخه این میلگرد ۱۲ متر بوده و به شکل جناغی است. این میلگرد دارای برجستگی‌های طولی و عرضی است که هنگام نورد ایجاد می‌شوند. در آخر باید گفت که امکان جوشکاری بر روی نوع میلگرد وجود ندارد. 

 

مشاهده محصولات برتر:


•    میلگرد راد همدان سایز 14
•    میلگرد راد همدان سایز 16
•    میلگرد راد همدان سایز 18

 

مشخصات میلگرد راد همدان 


میلگرد راد همدان که طبق استانداردهای داخلی و خارجی ساخته می‌شود، دارای مشخصاتی است که آن را با محصولات دیگر کارخانه‌ها متمایز می‌کند. در ادامه به بررسی این مشخصات می‌پردازیم. 

 

  • تمام محصولات این کارخانه همراه با برگه تأیید آزمایشگاه کنترل کیفیت ارسال می‌شوند. 
  • تمام محصولات این کارخانه مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند. 
  • تمام محصولات این کارخانه دارای وزن استاندارد (سبک وزن) هستند.
  • بر روی تمام میلگردهای این کارخانه لوگوی شرکت (RAD) حک شده است. 
  • تمام محصولات این کارخانه دارای ۲۵ درصد آج بیشتر هستند. 
  • این مجموعه میلگرد نرمال ندارد و محصولات آن به‌صورت شاخه‌های ۱۲ متری تولید می‌شوند. 

 

 

مشخصات انواع آج موجود در میلگرد همدان 

 

یکی از محصولات فولاد راد همدان تولید میلگرد آجدار است. آج میلگرد باید دارای مشخصات هندسی به‌خصوصی باشد تا شرایط استاندارد را برآورده کند. آج همان برجستگی‌هایی است که روی میلگرد وجود دارد، این برجستگی‌ها می‌تواند طولی (موازی با محور میلگرد) یا عرضی (به هر صورتی غیر از طولی) باشد. این برجستگی‌ها هنگام نورد بر روی میلگرد ایجاد می‌شود. 

میلگرد آجدار باید دارای هم برجستگی طولی و هم عرضی باشد. این برجستگی‌ها باید به‌طور یکنواخت در تمام  طول و عرض میلگرد توضیح شده باشد (به جز محل درج نام برند). میلگرد آجدار راد همدان با بالاترین کیفیت و طبق استانداردهای ایرانی و جهانی تولید می‌شود. این میلگرد با قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. 

 


جمع‌بندی 


در این مطلب از آهن ۱۲۳ به معرفی کارخانه فولاد راد همدان پرداختیم. در این متن از تاریخچه شکل‌گیری این مجتمع، محصولات آن و استانداردهایی که براساس آن میلگردهای این کارخانه ساخته می‌شوند توضیح دادیم. باشد که با آگاهی بیشتر درباره کارخانه‌های فولاد بتوانید انتخاب بهتری در خرید محصولات فولادی داشته باشید. 

 

جهت اطلاع از قیمت تمام محصولات فولاد راد همدان مثل قیمت میلگرد راد همدان و خرید آن در سراسر کشور می‌توانید از سایت آهن ۱۲۳ دیدن کنید یا با شماره پشتیبانی ۶۰۶۰۲۲۳۳ تماس بگیرید. همه قیمت‌ها باتوجه‌ به جدول وزن محصولات فولاد راد همدان و عوامل تأثیرگذار روی قیمت نهایی در سایت شرکت ماهان حدید ساعی به‌صورت لحظه‌ای و دقیق به‌روز می‌شود. همین حالا محصول موردنظر خود را در این سایت بررسی و انتخاب کنید و بعد پرداخت و نهایی کردن خرید، مرسوله را در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با همان اطلاعات و محصولی که در سایت مشاهده کرده‌اید، تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
میلگرد آجدار راد همدان

میلگرد آجدار راد همدان

بروز رسانی 1400/09/16
نام سایز آنالیز طول شاخه واحد محل بارگیری قیمت نمودار خرید
سایز : 8 آنالیز : A2 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 17,595
سایز : 10 آنالیز : A2 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 17,245
سایز : 12 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 16,995
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 32
قیمت : 17,095
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 28
قیمت : 16,945
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 25
قیمت : 16,945
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 22
قیمت : 16,895
سایز : 20 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 16,895
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 18
قیمت : 16,895
سایز : 16 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 16,895
سایز : 14 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 16,895

کارخانه

سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری