سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری

جستجوی پیشرفته

فولاد خراسان

شرکت مجتمع فولاد خراسان در سال ۱۳۸۰ در شهر نیشابور به بهره‌برداری رسید. این شرکت از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید فولاد در کشور بوده و متشکل از ۱۸ واحد است. واحدهای اصلی فولاد خراسان شامل: واحد ذوب، گندله سازی، احیاء مستقیم، ریخته‌گری و نورد بوده و ۱۳ واحد باقی‌مانده به‌عنوان واحد پشتیبانی عمل می‌کنند.

این شرکت در سال‌های اخیر با ایجاد ظرفیت تولید بیشتر در واحدهای اصلی خود و احداث واحدهای توسعه، توانسته جایگاهی تک‌رقمی در تولید فولاد کشور را به دست بیاورد و در آینده‌ای نزدیک نیز باتوجه‌به برنامه احداث توسعه فولادسازی و نورد، سومین قطب تولید فولاد کشور خواهد شد.

در حال حاضر حدود پنج هزار نفر به طور مستقیم در شرکت فولاد خراسان مشغول به کار بوده و برای بالغ بر پنج هزار نفر دیگر نیز به‌صورت غیرمستقیم توسط این شرکت اشتغال‌زایی شده است. شرکت فولاد خراسان پس از دو شرکت فولاد خوزستان و فولاد مبارکه اصفهان، بیشترین تأثیر را در تولید فولاد کشور دارد؛ تا جایی که می‌توان گفت حدود ۱۰ درصد از درآمد مالیاتی استان خراسان رضوی توسط مجتمع فولاد خراسان تأمین می‌شود.

 

ظرفیت تولیدی کارخانه فولاد خراسان

 

در حال حاضر، ظرفیت تولیدی مجتمع فولاد خراسان بالغ بر ۴ میلیون تن در سال بوده و باتوجه‌به برنامه‌های پیش روی این مجتمع، در آینده‌ای نزدیک این ظرفیت بیشتر خواهد شد. در ادامه با انواع محصولات این شرکت آشنا شوید.

 

مشاهده لیست تولیدکنندگان و کارخانجات آهن 

 

  1. میلگرد ساده: میلگردهای تولید شده در شرکت فولاد خراسان، دارای سایز ۱۰ تا ۵۰ میلی‌متر بوده و مقاومت کششی آن‌ها برابر با ۳۶۰ است. همچنین تنش تسلیم این میلگردها ۲۴۰ است.
  2. میلگرد آجدار: میلگردهای آجدار این شرکت در دو نوع جناغی و مرکب وارد بازار می‌شوند. سایز این میلگردها ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متر و مقاومت کششی آن‌ها ۵۰۰ تا ۶۰۰ است. تنش تسلیم این میلگردها نیز ۳۴۰ تا ۴۰۰ بوده و تحت استاندارد ملی هستند.
  3. شمش فولادی: سایزبندی شمش یا بیلت‌های کارخانه فولاد خراسان ۱۵۰×۱۵۰ و ۱۳۰×۱۳۰ با طول ۱۲۰۰۰ میلی‌متر است. بیلت‌های تولیدی این مجتمع از ترکیبات شیمیایی کربن، سلیسیم، منگنز، فسفر، گوگرد، مس، کربن و نیکل ساخته شده‌اند.
  4. آهن اسفنجی: آهن اسفنجی‌های کارخانه فولاد خراسان متشکل از ترکیبات شیمیایی‌ای شامل: آهن، کربن و گوگرد است که این ترکیبات برای تست، تحت روش‌های آزمایشی ISIRI 14769 و ISIRI 14242 قرار می‌گیرند.
  5. نبشی و ناودانی: نبشی‌های این شرکت در سایزهای ۳×۲۵×۲۵ الی ۷×۶۰×۶۰ تولید می‌شوند. همچنین ناودانی‌های شیب‌دار فولاد خراسان در سایزهای ۱۵×۳۰×۳۰ و ۳۰×۶۰×۶۰ به بازار عرضه می‌گردند.
  6. شش‌گوش و چهارگوش: شش‌گوش‌های شرکت فولاد خراسان بر اساس استاندارد DIN ۱۰۱۵ و چهارگوش‌های آن طبق استاندارد DIN ۱۰۱۴ تولید می‌شوند. طول شش‌گوش‌ها بین ۱۵ تا ۳۷.۵ میلی‌متر و طول چهارگوش‌ها بین ۱۰ تا ۴۰ میلی‌متر است.
  7. تسمه فولاد: مجتمع فولاد خراسان، تسمه فولادهایی با پهنای ۲۵ تا ۱۰۰ میلی‌متر را طبق استاندارد DIN 1017 تولید و به بازار عرضه می‌کند.

 

مشاهده محصولات برتر:


•    میلگرد نیشابور سایز 8
•    میلگرد نیشابور سایز 10
•    میلگرد نیشابور سایز 12
•    میلگرد نیشابور سایز 14

 


جهت اطلاع از قیمت تمام محصولات فولاد خراسان مثل قیمت میلگرد نیشابور و خرید آن در سراسر کشور می‌توانید از سایت آهن ۱۲۳ دیدن کنید یا با شماره پشتیبانی ۶۰۶۰۲۲۳۳ تماس بگیرید. همه قیمت‌ها باتوجه‌ به جدول وزن محصولات فولاد خراسان و عوامل تأثیرگذار روی قیمت نهایی در سایت شرکت ماهان حدید ساعی به‌صورت لحظه‌ای و دقیق به‌روز می‌شود. همین حالا محصول موردنظر خود را در این سایت بررسی و انتخاب کنید و بعد پرداخت و نهایی کردن خرید، مرسوله را در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با همان اطلاعات و محصولی که در سایت مشاهده کرده‌اید، تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور

بروز رسانی 1400/08/01
نام سایز آنالیز طول شاخه واحد محل بارگیری قیمت نمودار خرید
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 32
قیمت : تماس بگیرید
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران سایز : 32
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 12 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 10 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 8 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : تماس بگیرید
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران سایز : 28
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 8 آنالیز : A2 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : 16,000
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران سایز : 22
قیمت : 16,000
سایز : 20 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : 16,000
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران سایز : 18
قیمت : 16,000
سایز : 16 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : 16,000
سایز : 14 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : انبار تهران
قیمت : 16,000

کارخانه

سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری