سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری

جستجوی پیشرفته

فولاد ارگ تبریز

شرکت فولاد ارگ تبریز یکی از تولیدکنندگان مقاطع فولادی شمال غرب کشور است. این کارخانه علاوه بر تولید محصولات فولادی مورد نیاز کشور، مازاد تولیدات خود را به خارج از کشور صادر می‌کند. محصولات این کارخانه به دلیل کیفیت ساخت بالا و انجام آزمایش‌های متنوع و داشتن استانداردهای لازم، خواهان زیادی دارد. علاوه‌ بر این، قیمت مناسب محصولات این کارخانه نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این شرکت بدانیم. 

 
تاریخچه 

 

شرکت فولاد ارگ به شماره ثبت ۲۱۶۹۲ در تیر ۱۳۸۶ در تبریز تأسیس شد. این شرکت در تبریز ۵۰۰ متر مانده به میدان تره‌بار روبه‌روی نمایندگی تراکتورسازی در شهرک سرمایه‌گذاری قرار دارد. این شرکت یک سال درگیر آماده‌کردن زمین و ساخت سوله و ساختمان‌های تولیدی بود و در سال ۱۳۸۷ آن را به اتمام رساند. سپس، در نیمه دوم سال ۱۳۸۷ شروع به تولید آزمایشی چدن داکتیل نمود؛ هم‌زمان با آن برای گرفتن پروانه بهره‌برداری چدن داکتیل نیز اقدام کرد. 

 
سرانجام در سال ۱۳۸۸ نصب و راه‌اندازی خط تولید ریخته‌گری چدن داکتیل به اتمام رسید. همین‌طور، این شرکت از اداره صنایع موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری چدن داکتیل شد. شرکت فولاد ارگ تبریز این روند روبه‌رشد خود برای ارتقا کیفیت و افزایش تولید محصولات را ادامه داد. در همین راستا، شرکت فولاد در سال ۱۳۸۹ شروع به طراحی خط تولید شمش فولادی و راه‌اندازی آن کرد. 

 
شرکت فولاد ارگ تبریز در سال ۱۳۸۹ ماشین‌آلات خط‌نورد را از کشور ترکیه خریداری و وارد کرد. پس از نصب این ماشین‌آلات در اوایل سال ۱۳۹۰ شروع به تولید آزمایشی شمش فولاد کرد. هم‌زمان با تولید آزمایشی، مراحل نصب و تولید این خط تولید در همین سال به پایان رسید. سرانجام بعد از تمام این تلاش‌ها، شرکت فولاد ارگ تبریز توانست در سال ۱۳۹۱ تولید آزمایشی میلگرد خود را آغاز کند. 

 
قطعاً این مسیر روبه‌رشدی که شرکت فولاد ارگ تبریز طی کرده، در وهله اول یاری خدا و در وهله دوم نتیجه تلاش مسئولان این شرکت بوده است. رامین دقیقی، مدیرعامل شرکت، این موفقیت را ثمره یک دهه فعالیت و تلاش در استان تبریز دانسته است. البته که این پیشرفت تا اینجا متوقف نخواهد شد و این کارخانه مسیر روبه‌رشد خود را برای ارتقا کیفیت محصولاتش ادامه خواهد داد. عرضه محصولاتی طبق استانداردهای ملی و حتی جهانی که بتواند در بازار بین‌المللی رقابت کرده و حرفی برای گفتن داشته باشد. 

 
محصولات فولاد ارگ تبریز 

 

عمده محصولات این کارخانه، تولید میلگرد است. میلگرد از مهم‌ترین مصالح ساختمان‌سازی است که کاربرد زیادی دارد. فولاد ارگ تبریز انواع میلگردهای آجدار از سایز ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متر در گرید ۳A را تولید می‌کند. این میلگردها در شاخه‌های ۱۲ متری تولید و در بازار عرضه می‌شوند. وجود درصد کربن بالا در ترکیبات شیمیایی این محصول، باعث شده تا حالتی ترد و شکننده داشته باشد. به همین دلیل بهتر است هرگونه عملیات جوشکاری یا خم و بازخم روی این شاخه‌ها انجام نشود. توجه داشته باشید که این محصول تنها در عملیات عمرانی کاربرد دارد، زیرا قابلیت سوراخ‌کاری ندارد. 

بر روی تمام محصولات شرکت فولاد ارگ تبریز علامت FAT‌ حک شده است. به همین نشانه می‌توانید به‌راحتی محصولات این کارخانه را تشخیص دهید. 

 

 

مشاهده لیست تولیدکنندگان و کارخانجات آهن 

 

مشاهده محصولات برتر:


•    میلگرد ارگ تبریز سایز 14
•    میلگرد ارگ تبریز سایز 16
•    میلگرد ارگ تبریز سایز 18
•    میلگرد ارگ تبریز سایز 20

 


مشخصات میلگرد ارگ تبریز 

 

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، میلگرد شرکت فولاد ارگ تبریز در گرید A۳ تولید می‌شود. در ادامه مشخصات بیشتری از این محصول را برمی‌شمریم. 

 

  • میلگرد ارگ تبریز دارای رده نیمه‌سخت از لحاظ سختی و به شکل آجدار مارپیچ است. 
  • این میلگرد شکل آج جناغی (هستی شکل) نسبت به محور طولی دارد. 
  • دارای مقاومت ۳A بوده که به نسبت ۱A و ۲A مقاوم‌تر است. 
  • تنش جاری میلگرد و تنش گسیختگی آن به ترتیب ۴ هزار و ۶ هزار کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. 
  • این میلگرد امکان جوشکاری ندارد. 
  • از نوع میلگرد خشک است، زیرا تنش نسبی ۱۴ درصدی دارد. 

 

 

انواع میلگرد آجدار شرکت فولاد ارگ تبریز

 

میلگرد آجدار با آج مارپیچ یا یکنواخت: این میلگرد به این دلیل که از کربن کمتری در آن استفاده شده، قابلیت خمش بهتری دارد و از نوع ۲A است. 

میلگرد آجدار با آج دوکی شکل: این نوع میلگرد کاربرد زیادی در ساختمان‌سازی دارد و در گرید ۳A است. 

میلگرد آجدار با آج مرکب: این نوع میلگرد به دلیل سختی بالا در صنعت کاربرد دارد و در گرید ۴A است. 

 

چشم‌انداز و خط‌مشی 

 

شرکت فولاد ارگ تبریز یکی از موفق‌ترین کارخانه‌‌های تولید میلگرد در کشور است. تجهیزات مدرن آزمایشگاهی که کیفیت محصولات را چک می‌کنند و مشتری‌مداری، از دلایل موفقیت این شرکت به شمار می‌رود. این شرکت امنیت و ارتقا کیفیت محصولات را سرلوحه خود قرار داده و برای رشد آن تلاش می‌کند. استفاده از نیروی مجرب و برگزاری‌ دوره‌های آموزشی از اقدامات این شرکت برای ارتقا سطح کیفی محصولات است. کلیه محصولات این شرکت دارای استانداردهای ملی و بین‌المللی است و همواره برای ارتقا آن تلاش می‌کند. 

 
شرکت فولاد ارگ تبریز در تلاش است با تجهیز خطوط تولیدی خود به‌ویژه خط تولید نورد، ظرفیت تولید سالانه خود را افزایش دهد. با این کار علاوه بر برآورده کردن نیاز بازار داخلی، می‌تواند مازاد تولیدات خود را به خارج از کشور صادر کند؛ برنامه صادرات یکی از اهداف کلیدی این شرکت است. امید که با یاری دولت این شرکت بتواند مسیر روبه‌رشد خود را ادامه داده و به اهداف خود برسد. 
 

جمع‌بندی 


در این یادداشت از شرکت فولاد ارگ تبریز و مسیر پر پیچ‌وخم رشد آن مطالبی خواندیم. همین‌طور، محصولات این کارخانه و خط‌مشی و اهداف آن را از نظر گذراندیم. از اینکه این نوشته را خواندید متشکریم. امیدواریم با دانستن بیشتر از کارخانه‌های فولاد بتوانید خرید آگاهانه‌تری داشته باشید. 

 

جهت اطلاع از قیمت تمام محصولات فولاد ارگ تبریز مثل قیمت میلگرد ارگ تبریز و خرید آن در سراسر کشور می‌توانید از سایت آهن ۱۲۳ دیدن کنید یا با شماره پشتیبانی ۶۰۶۰۲۲۳۳ تماس بگیرید. همه قیمت‌ها باتوجه‌ به جدول وزن محصولات فولاد ارگ تبریز و عوامل تأثیرگذار روی قیمت نهایی در سایت شرکت ماهان حدید ساعی به‌صورت لحظه‌ای و دقیق به‌روز می‌شود. همین حالا محصول موردنظر خود را در این سایت بررسی و انتخاب کنید و بعد پرداخت و نهایی کردن خرید، مرسوله را در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با همان اطلاعات و محصولی که در سایت مشاهده کرده‌اید، تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
میلگرد آجدار ارگ تبریز

میلگرد آجدار ارگ تبریز

بروز رسانی 1400/09/16
نام سایز آنالیز طول شاخه واحد محل بارگیری قیمت نمودار خرید
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 25
قیمت : 15,500
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 22
قیمت : 15,500
سایز : 20 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 15,500
آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه سایز : 18
قیمت : 15,500
سایز : 16 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 15,500
سایز : 14 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : 15,500
سایز : 12 آنالیز : A3 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : تماس بگیرید
سایز : 10 آنالیز : A2 طول شاخه : 12 واحد : کیلوگرم محل بارگیری : کارخانه
قیمت : تماس بگیرید

کارخانه

سایز

0
+ موارد بیشتر

آنالیز

طول شاخه

واحد

محل بارگیری